Współpraca ze Stowarzyszeniem

Stowarzyszenie “3majmy się razem” jest organizacją non-profit, założoną i prowadzoną przez osoby młode chore reumatycznie.

Działalność Stowarzyszenia opiera się na pracy wolontariuszy – członków i sympatyków organizacji oraz wsparciu ze strony różnych organizacji, firm i osób prywatnych.

Możesz nam pomóc! Jak?

Jest wiele sposobów wsparcia Stowarzyszenia. Przeczytaj nasze propozycje i wybierz formę, która najbardziej Ci odpowiada:

1. Możesz ustawić stały przelew na Stowarzyszenie np. 10 zł miesięcznie (to koszt średniej kawy w warszawskiej sieciówce, Numer konta: 48 1940 1076 3052 7306 0000 0000)

2. Możesz wesprzeć finansowo naszą działalność. Stowarzyszenie jest organizacją non-profit i opiera się w głównej mierze na nieodpłatnej pracy członków, ale nie wszystko da się zrobić za uśmiech na przykład rachunki za telefon nie dają się opłacić dobrą wolą. Aby móc działać i nieść pomoc i wsparcie musimy mieć środki finansowe.

3. Możesz podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami. Prowadzimy szkolenia, zajęcia i spotkania. Bez względu na to czy Twoja specjalizacja to psychologia, księgowość czy wizaż, jeśli chcesz możesz pomóc młodym chorym na choroby reumatyczne dzieląc się z nimi tym co robisz na co dzień.

4. Możesz zaangażować się w naszą działalność. Nikt nie jest zbyt zdrowy lub zbyt chory by nam pomóc, każdy znajdzie dla siebie ciekawe i adekwatne zajęcie.

Prowadzimy wiele inicjatyw, potrzebujemy zarówno osób, które mogą pisać wnioski, podania i inne teksty, jak i osób które mogą pomóc we wszelkich formalnościach i kwestiach organizacyjnych (organizacja spotkań, szkoleń itd.). Każdy może pomagać na miarę swoich możliwości i umiejętności.

Jesteśmy otwarci na współpracę.
Jest jeszcze tak wiele do zrobienia!
Mamy dużo pomysłów na rozwój działalności.

Dołącz do nas! To proste!

Aby dowiedzieć się jak to zrobić: > kliknij tutaj

Potrzebujemy

  • wolontariuszy,
  • środków na sfinansowanie Zlotu i szkoleń dla chorych oraz ich rodzin,
  • funduszy na sfinansowanie materiałów informacyjnych, dotyczących choroby i życia z nią, tak aby mogły trafić do wszystkich poradni reumatologicznych w Polsce i na oddziały reumatologiczne.

Przekaż nam swoje wsparcie!

Numer konta: 48 1940 1076 3052 7306 0000 0000
Stowarzyszenie “3majmy się razem”
W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna

Stowarzyszenie posługuje się nr KRS 0000306262

Skontaktuj się z nami:

  • e-mail: kontakt@3majmysierazem.pl
  • telefon: +48 502 387 971